Wynajem kontenerów socjalnych

Kontenery socjalne w Szczecinie

Firma Stillas w swojej szerokiej ofercie wynajmu posiada m.in. kontenery socjalne. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, które ułatwi szybką organizację zaplecza budowy lub innego, dowolnego przedsięwzięcia. Oferujemy także usługę transportu i ustawienia wynajętych kontenerów, przez ekipę naszych pracowników. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu zlecenie będzie wykonane sprawnie i fachowo.

Dokładamy starań, aby warunki wynajmu były korzystne dla naszych Klientów. Koszt ustalany jest indywidualnie, ponieważ jest zależny od kilku czynników, np. czasu trwania wynajmu, rodzaju kontenera, itp. Znajomość branży i elastyczne podejście, pozwala nam na opracowanie optymalnych zasad współpracy.  

Zastosowania kontenerów socjalnych

Kontenery socjalne mogą pełnić różnorodne funkcje np.:

 • tymczasowego biura budowy
 • magazynu na narzędzia i materiały budowlane
 • szatni pracowniczych itp.

Dzięki solidnej konstrukcji nasze kontenery doskonale zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz dostępem osób niepowołanych. Ich zaletą jest również to, że są natychmiast gotowe do użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z naszą Firmą. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, sporządzimy kosztorys i wskażemy najlepsze rozwiązania.

 • Oferujemy podnośniki koszowe na wynajem

  Jeśli poszukują Państwo firmy, która na liście usług ma wynajem podnośników koszowych, nie musicie dłużej szukać. Stillas Konstrukcje Budowlane to rzetelna firma, która swoją ofertę usług opracowała w oparciu o długoletnie doświadczenie w branży. Posiadamy różne rodzaje podnośników koszowych, które mogą być wykorzystywane do prac na różnych wysokościach. Znajdują zastosowanie m.in. przy wieszaniu bilbordów, myciu okien, odświeżaniu elewacji, pielęgnacji drzew, montażu oświetlenia… Oferowany sprzęt przechodzi regularne kontrole, jest wiec w dobrym stanie technicznym, aby korzystanie z podnośników, nie stanowiło najmniejszego zagrożenia. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 • Zsypy do gruzu Szczecin ułatwiają prace budowlane

  Podczas prac budowlanych wytwarza się duże ilości odpadów. Ciągłe znoszenie ich jest kłopotliwe, szczególnie jeśli roboty odbywają się na piętrze, a do wyniesienia są spore ilości ciężkiego gruzu. Firma Stillas podpowiada, że najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie zsypów do gruzu, które znacznie ułatwiają pracę. Umieszczenie wylotu rękawa bezpośrednio w kontenerze zapewni szybkie i bezpieczne usunięcie odpadów poremontowych. Do zalet można zaliczyć stożkowy kształt, ograniczający przedostawanie się pyłu na zewnątrz, materiał części składowych odporny na uszkodzenia i mocne uchwyty zapewniające bezpieczne użytkowanie. Zsypy do gruzu w Szczecinie wynajmujmy na korzystnych warunkach.

 • Siatki i plandeki budowlane skuteczne zabezpieczenie i ochrona

  W naszej ofercie akcesoriów budowlanych znajdą Państwo wysokiej jakości siatki i plandeki wykorzystywane na budowach. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiednie akcesoria, które będą optymalnym rozwiązaniem dla naszych Klientów. Posiadamy siatki zabezpieczające na rusztowania, dzięki który prace na wysokościach staja się bardziej bezpieczne. Wykonane z solidnych materiałów odpornych na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych. Dysponujemy tez plandekami ochronnymi, którym okrywać można materiały budowlane, maszyny, kontenery, itp. Dokładamy starań aby wynajem siatek i plandek budowlanych był w korzystnych cenach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 • Kontenery budowlane Szczecin - szerokie zastosowanie na terenie prac

  Firma Stillas posiada kontenery budowlane na wynajem, które mogą z powodzeniem pełnić wiele funkcji. Znajdują zastosowanie jako zaplecze socjalne, pomieszczenie biurowe, magazyn, itp. W zależności od główno przeznaczenia, można wybrać inny rodzaj kontenera. Posiadamy obiekty różnych rozmiarów. Dokładamy starań, aby obiekty były w dobrym stanie technicznym i w maksymalnym stopniu odpowiadały oczekiwaniom. W razie potrzeby możemy służyć fachowym doradztwem, ponieważ długoletnia działalność w branży przekłada się na doświadczenie i znajomość tematu. Kontenery budowlane w Szczecinie oferujemy na atrakcyjnych warunkach, które omawiamy szczegółowo z każdym Klientem.

 • Wynajmujemy kontenery socjalne dla firm

  Niejednokrotnie podkreślamy, że staramy się dopasować ofertę do aktualnych i rosnących potrzeb Klientów. W związku z tym nie mogło w niej zabraknąć kontenerów socjalnych, które mają szeroki zakres zastosowań. Przede wszystkim stwarzają odpowiednie warunki pracy robotnikom, po drugie mogą być wykorzystywane na tymczasowe biuro, szatnię, składzik. Przykładamy uwagę do tego, by wnętrza były estetyczne i zapewniały komfort użytkowania. W naszej firmie posiadamy różne rodzaje kontenerów i istnieje możliwość wynajęcia większej ilości. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie, ponieważ uzależnione są od kilku czynników. Zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej firmy lub kontaktu telefonicznego.

 • Ogrodzenia budowlane Szczecin skuteczne zabezpieczenie terenu

  Wejście osób nie powołanych na plac budowy grozi niebezpieczeństwem, dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie całego terenu. Wykorzystuje się do tego przenośne ogrodzenia tymczasowe. W naszej firmie w Szczecinie posiadamy ogrodzenia budowlane ażurowe i pełne wykonane z blachy trapezowej, wraz ze stopami i złączkami. Zależy nam aby Klienci znaleźli u nas wszystkie potrzebne im akcesoria budowlane. Wynajem ogrodzeń może obejmować dłuższy okres czasu, zawsze na korzystnych dla obu stron warunkach. Jeśli maja Państwo pytania dotyczące asortymentu, cen, czy minimalnego okresu wynajmu - zachęcamy do kontaktu. Służymy także fachowym doradztwem i pomocą.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas posiada bezpieczne i niezawodne rusztowania na wynajem. Oferujemy produkty firmy Plettac i Layher, które cenione są za profesjonalizm i wysoką jakość produktów. Proponujemy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. W asortymencie posiadamy także podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu i inne. Nasza działalność wynajmu rusztowań i akcesoriów budowlanych obejmuje Szczecin i okolice. Zapraszamy do współpracy!.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Księdza Wacława Blizińskiego 14
71-703 Szczecin
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl