Rusztowania Jezdne Layher

Rusztowania jezdne Layher - bezpieczeństwo przede wszystkim

Konstrukcje tego typu, są rusztowaniami przejezdnymi. Ich głównymi walorami jest przede wszystkim wysoka wytrzymałość połączona z bezawaryjnością eksploatacji, co znajduje swoje odzwierciedlenie w walorach ekonomicznych. Warto zwrócić uwagę także na łatwość prznoszenia i użytkowania.

Dzięki wytrzymałym komponentom oraz myśli inżynieryjnej, rusztowania marki Layher spełniają wymogi, które stawia przed nimi bezpieczeństwo pracy:

 • BGV C22
 • DIN 4422 (HD0004)

Dodatkowo, jakość komponentów wykorzystanych do konstrukcji rusztowań została zbadana przez różnorodne stowarzyszenia zawodowe i instytucje, w tym TÜV. Firma Layher realizuje powszechnie uznany na świecie szczególny system zarządzania, jakością:

 • DIN EN ISO 9001.

Polecamy różne rodzaje rusztowań

Marka Layher oferuje Państwu następujące rusztowania przejezdne:

 • UniTreppen
 • UniLeicht
 • UniStandard
 • UniKompakt
 • Zifa
 • UniBreit
 • SuperKlax
 • StaroRollb

Rusztowania Szczecin wyróżniają się nieprzeciętną funkcjonalnością i w dużej mierze wpływają na komfort pracy. Dzięki wyżej wymienionym atutom, decydując się na wybór tej marki, możemy mieć gwarancję wysokiej jakości produktu, który w pełni dopasuje się do naszych oczekiwań.

 • Rusztowania Layher Blitz ramowe gwarancja wysokiej jakości

  Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania potencjalnych Klientów. Dlatego w ofercie posiadamy konstrukcje znane i cenione przez użytkowników, tj. rusztowania Layher Blitz ramowe - modelowy i mocny system rusztowań. Jego podstawowe zalety to łatwość montażu i uniwersalność. System posiada liczne elementy dodatkowe, stwarzające możliwość postawienia specjalistycznych konstrukcji, sprawdzających się wszędzie tam gdzie istnieje konieczność zastosowania nieszablonowych rozwiązań. Nadają się do wykonania prac elewacyjnych, remontowych i konserwatorskich. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i wynajem rusztowań na atrakcyjnych warunkach.

 • Rusztowania modułowe Allround Szczecin uniwersalne i bezpieczne

  Aby coś robić dobrze trzeba się na tym znać - to stara i sprawdzona zasada, do której się stosujemy od początku działalności. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat różnorodnych konstrukcji oraz praktykę w montażu i demontażu rusztowań różnego typu. W związku z powyższym w ofercie naszej firmy w Szczecinie nie mogło zabraknąć rusztowań modułowych Allround, które słyną z wysokiej jakości i wszechstronności zastosowań. Funkcjonalność rusztowań modułowo przestrzennych oparta jest na projekcie opracowanym w najdrobniejszym szczególe. Proponujemy Państwu dzierżawę rusztowań na przejrzystych zasadach i korzystnych warunkach. W celu ustalenia kosztów i zasad współpracy prosimy o kontakt.

 • Rusztowania R65 Rux polecane przez firmy budowlane

  Projektanci i twórcy rusztowań budowlanych największą wagę przykładają do bezpieczeństwa, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Poręcze i krawężniki, stabilność konstrukcji, wysokojakościowe materiały i przemyślane rozwiązania - to cechy wpływające na poczucie bezpieczeństwa użytkowników. Firma Global Business Group - producent rusztowania R65 Rux zadbała o to, by posiadało wszystkie wymienione atuty i zapewniało komfortowe warunki pracy.  Ponadto jest lżejsze od innych rusztowań tego typu, a tym samym łatwiejsze do transportowania. Dzięki temu cieszy się popularnością i jest chętnie wybierane przez firmy budowlane. W związku z tym firma Stillas włączyła je do swojej oferty sprzedaży i wynajmu.

 • Rusztowania Plettac Szczecin najczęściej wybierane

  Firma Stillas w swojej działalności opiera się na bliskiej współpracy z Klientami, co pozwoliło nam opracować optymalną ofertę. Ze względu na to świadczymy profesjonalne doradztwo, posiadamy specjalistyczne konstrukcje i akcesoria. W odpowiedzi na oczekiwania osób pracujących w branży budowlanej do naszej oferty włączyliśmy  Rusztowania Plettac w Szczecinie. Co przyczynia się do ich popularności? Uniwersalny system pozwala otoczyć rusztowaniami dowolny obiekt nawet w trudnych warunkach, jest łatwy w montażu i funkcjonalny. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, co dla osób pracujących na wysokościach jest najważniejsze. Cieszy nas, że grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

 • Rusztowania jezdne Layher do prac na niedużych wysokościach

  W ofercie posiadamy różne model rusztowań jezdnych Layher. W zależności od bieżących potrzeb można wybrać inny rodzaj konstrukcji o zróżnicowanych parametrach. Mogą być użytkowane wewnątrz i na zewnątrz, wykorzystywane do prac na niedużych wysokościach. W zdecydowany sposób ułatwiają wykonywanie robót, zapewniając swobodę ruchów oraz możliwość trzymania pod ręką przydatnych narzędzi i akcesoriów. Prosty montaż i stosunkowo nieduże gabaryty to dodatkowe atuty. Wynajem rusztowań przejezdnych prowadzimy na terenie Szczecina i okolic, a warunki współpracy ustalane są indywidualnie, uzależnione są bowiem od wielu czynników. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy Stillas.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas posiada bezpieczne i niezawodne rusztowania na wynajem. Oferujemy produkty firmy Plettac i Layher, które cenione są za profesjonalizm i wysoką jakość produktów. Proponujemy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. W asortymencie posiadamy także podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu i inne. Nasza działalność wynajmu rusztowań i akcesoriów budowlanych obejmuje Szczecin i okolice. Zapraszamy do współpracy!.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Księdza Wacława Blizińskiego 14
71-703 Szczecin
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl