Rusztowania Modułowe Allround

Rusztowania Allround

Zastosowanie rusztowań marki Allround® jest bardzo szerokie, od wielkich rafinerii poprzez budowle zabytkowe aż po przemysł lotniczy. Wymienione tu dziedziny jedynie w pewnym przybliżeniu są w stanie ukazać cały przekrój zastosowań, do których wykorzystuje się rusztowania tej marki. W naszej ofercie zaprezentujemy państwu te zastosowania, do których nasi Klienci najchętniej wybierają rusztowania marki, Allround.

System Allround opiera się na podstawie połączenia klinowo-stykowego, które czyni wykonanie montażu naprawdę szybkim i komfortowym. Konstrukcja rusztowania w swojej budowie sprowadza się zawsze do jednej prostej zasady, natomiast kreatywność elementów umożliwia odpowiednie dopasowanie do topografii budowy w przyjazny a przede wszystkim, w ergonomiczny sposób.

Rusztowanie budynków

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w rusztowaniach Allround, renowacje budynków oraz związane z tym niezbędne konserwacje i naprawy, przebiegać będą bezpiecznie i fachowo. Idealne dopasowanie przy danej powierzchni, antypoślizgowe pomosty oraz solidne elementy jezdne zapewnią szybką oraz komfortową pracę na każdej wysokości, a co za tym idzie, wszystkie prace będą przebiegały w krótszym czasie. Wyjątkowa elastyczność rusztowania Allround wynika z kilku wprowadzonych zastosowań oraz ulepszeń:

 • bezśrubowa technika montażu
 • indywidualny wybór szerokości oraz długości pola roboczego
 • szybki czas montażu oraz demontażu
 • elastycznie zmieniana wysokość robocza

Wybierając rusztowanie marki Allround, wybierają Państwo jednocześnie komfort i bezpieczeństwo. Zastosowane w tych rusztowaniach rozwiązania pozwolą Państwu na stworzenie profesjonalnego pola pracy, w które można dowolnie ingerować, dostosowując je do aktualnie zaistniałych potrzeb.

Rusztowanie przemysłowe

Nasi Szczecińscy oraz ogólnopolscy Klienci wiedzą, jak ważne jest stworzenie bezpiecznych warunków pracy, nawet w najbardziej nieprzyjaznych lokalizacjach dla usytuowania rusztowania. Bieżąca konserwacja urządzeń fabrycznych oraz innych, skomplikowanych maszyn wymaga tego typu zabiegów przy jednoczesnym zachowaniu profilaktyki bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu. Z rusztowaniami marki Allround można stwarzać:

 • wygodne wieże komunikacyjne
 • bezpieczne schodnie
 • rusztowania przejezdne o dowolnych rozmiarach

Wszystkie te możliwości są w pełni kompatybilne z odpowiednimi wymogami bezpieczeństwa. Dzięki systemowi osłonowemu Protect możliwa jest również praca w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas usuwania okładzin fasady zawierającej azbest.

Technika morska w Szczecinie i okolicach - niezawodny system Allround

Rozwiązania marki Allround odnajdują również swoje zastosowania w stoczniach oraz w zadaniach związanych z techniką morską. Tam gdzie w grę wchodzi bezawaryjność oraz bezpieczeństwo, rusztowania te znajdą swoje miejsce. W tego typu pracach dzięki rozwiązaniom firmy Allround można wykonywać następujący zakres prac:

 • rusztowanie wokoło złożonych kształtów statków
 • rusztowania pod pokładem
 • rusztowania znajdujące się na pokładzie
 • konstruowanie platform wiertniczych

Dzięki wyborowi powyższych zastosowań, praca w specyficznych warunkach stoczni będzie wysoce komfortowa i sprawna.

Trybuny oraz estrady wewnętrzne i zewnętrzne

Moduły systemu Allround pozwalają na budowę różnorodnych konstrukcji, główną myślą inżynierów jest to, aby dzięki kreatywności zastosowanych rozwiązań, oferowane rusztowania były elastycznie składane oraz modyfikowane, w zależności od zaistniałych potrzeb. Dzięki nowatorstwu naszych rozwiązań, stworzą Państwo w krótkim czasie bezpieczne, przenośne estrady lub trybuny o preferowanych gabarytach, które będą odpowiednie na wszystkie zaistniałe okazje. Przy tego typu konstrukcjach, pożądanym elementem będą również konstrukcje dachowe następującego pokroju:

 • dachy kasetowe
 • dachy obniżone, jedno lub dwu spadowe
 • dachy kedarowe

Z rusztowaniami Allround stworzą Państwo bezpieczne a przede wszystkim profesjonalne i trwałe estrady oraz trybuny, które będą odpowiednie na każdą okazję.

Rusztowania inżynieryjne – wieże kościołów

Rusztowania Allround® sprostają wielu trudnym zadaniom, które stawia przed nami współczesna oraz dawna architektura Szczecina i okolic. Swoje zastosowanie odnajdą również wobec wyzwań budynków sakralnych, dzięki prostej oraz intuicyjnej obsłudze znajdą i w tej niszy swoje miejsce:

 • złącza rozetowe zamknięte siłowo
 • sztywność oraz dokładność wymiarowa
 • bezśrubowy montaż

Powyższe atrybuty pozwolą na organizację przyjaznego miejsca pracy na każdej wysokości, na zewnątrz bądź wewnątrz budowli, w której potrzebne są nowoczesne i przemyślane rozwiązania.

 • Rusztowania Layher Blitz ramowe gwarancja wysokiej jakości

  Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania potencjalnych Klientów. Dlatego w ofercie posiadamy konstrukcje znane i cenione przez użytkowników, tj. rusztowania Layher Blitz ramowe - modelowy i mocny system rusztowań. Jego podstawowe zalety to łatwość montażu i uniwersalność. System posiada liczne elementy dodatkowe, stwarzające możliwość postawienia specjalistycznych konstrukcji, sprawdzających się wszędzie tam gdzie istnieje konieczność zastosowania nieszablonowych rozwiązań. Nadają się do wykonania prac elewacyjnych, remontowych i konserwatorskich. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i wynajem rusztowań na atrakcyjnych warunkach.

 • Rusztowania modułowe Allround Szczecin uniwersalne i bezpieczne

  Aby coś robić dobrze trzeba się na tym znać - to stara i sprawdzona zasada, do której się stosujemy od początku działalności. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat różnorodnych konstrukcji oraz praktykę w montażu i demontażu rusztowań różnego typu. W związku z powyższym w ofercie naszej firmy w Szczecinie nie mogło zabraknąć rusztowań modułowych Allround, które słyną z wysokiej jakości i wszechstronności zastosowań. Funkcjonalność rusztowań modułowo przestrzennych oparta jest na projekcie opracowanym w najdrobniejszym szczególe. Proponujemy Państwu dzierżawę rusztowań na przejrzystych zasadach i korzystnych warunkach. W celu ustalenia kosztów i zasad współpracy prosimy o kontakt.

 • Rusztowania R65 Rux polecane przez firmy budowlane

  Projektanci i twórcy rusztowań budowlanych największą wagę przykładają do bezpieczeństwa, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Poręcze i krawężniki, stabilność konstrukcji, wysokojakościowe materiały i przemyślane rozwiązania - to cechy wpływające na poczucie bezpieczeństwa użytkowników. Firma Global Business Group - producent rusztowania R65 Rux zadbała o to, by posiadało wszystkie wymienione atuty i zapewniało komfortowe warunki pracy.  Ponadto jest lżejsze od innych rusztowań tego typu, a tym samym łatwiejsze do transportowania. Dzięki temu cieszy się popularnością i jest chętnie wybierane przez firmy budowlane. W związku z tym firma Stillas włączyła je do swojej oferty sprzedaży i wynajmu.

 • Rusztowania Plettac Szczecin najczęściej wybierane

  Firma Stillas w swojej działalności opiera się na bliskiej współpracy z Klientami, co pozwoliło nam opracować optymalną ofertę. Ze względu na to świadczymy profesjonalne doradztwo, posiadamy specjalistyczne konstrukcje i akcesoria. W odpowiedzi na oczekiwania osób pracujących w branży budowlanej do naszej oferty włączyliśmy  Rusztowania Plettac w Szczecinie. Co przyczynia się do ich popularności? Uniwersalny system pozwala otoczyć rusztowaniami dowolny obiekt nawet w trudnych warunkach, jest łatwy w montażu i funkcjonalny. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, co dla osób pracujących na wysokościach jest najważniejsze. Cieszy nas, że grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

 • Rusztowania jezdne Layher do prac na niedużych wysokościach

  W ofercie posiadamy różne model rusztowań jezdnych Layher. W zależności od bieżących potrzeb można wybrać inny rodzaj konstrukcji o zróżnicowanych parametrach. Mogą być użytkowane wewnątrz i na zewnątrz, wykorzystywane do prac na niedużych wysokościach. W zdecydowany sposób ułatwiają wykonywanie robót, zapewniając swobodę ruchów oraz możliwość trzymania pod ręką przydatnych narzędzi i akcesoriów. Prosty montaż i stosunkowo nieduże gabaryty to dodatkowe atuty. Wynajem rusztowań przejezdnych prowadzimy na terenie Szczecina i okolic, a warunki współpracy ustalane są indywidualnie, uzależnione są bowiem od wielu czynników. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy Stillas.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas posiada bezpieczne i niezawodne rusztowania na wynajem. Oferujemy produkty firmy Plettac i Layher, które cenione są za profesjonalizm i wysoką jakość produktów. Proponujemy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. W asortymencie posiadamy także podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu i inne. Nasza działalność wynajmu rusztowań i akcesoriów budowlanych obejmuje Szczecin i okolice. Zapraszamy do współpracy!.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Księdza Wacława Blizińskiego 14
71-703 Szczecin
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl