Rusztowania Plettac

Uniwersalny i niezawodny system rusztowań Plettac

Rusztowania tego typu są konstrukcjami uniwersalnymi, których użytkowanie wiąże się ze swobodą oraz wygodą montażu. Konstrukcja ta pozwala na składowanie części materiałów przydatnych do pracy na podestach rusztowania, w tym wypadku będą to materiały:

 • dociepleniowe
 • kamienriaskie
 • murarskie

Komfortowi pracy na rusztowaniach Plettac sprzyja szeroka, 74-centymetrowa rama, dzięki której materiał służący do ocieplania budynków, przed położeniem na elewację, najpierw układany jest na samym rusztowaniu.

Wybór systemu rusztowań Plettac zapewni Państwu:

 • intuicyjność  montażu - do jego powstania wystarczą nawet dwie osoby
 • uniwersalność - zastosowanie rusztowań w różnorodnej architekturze i bryle
 • wytrzymałość  - dzięki ocynkowaniu ogniowemu, oraz specjalnemu gatunkowi stali
 • bezpieczeństwo - zatwierdzone specjalnym certyfikatem
 • przystępność - rusztowania tego typu są najbardziej rozpoznawalne w Polsce
 • wszystkie elementy składowe zostały wykonane zgodnie z odpowiednimi normami PN-EN

Konstrukcje marki Plettac wykonane są z najwyższej jakości komponentów, a rury wykorzystywane w rusztowaniu posiadają wyższe, niż w innych tego typu rusztowaniach, parametry wytrzymałościowe. Zawdzięczamy to odpowiedniemu gatunkowi stali (S355JRH), która sprawia, że konstrukcja jest lżejsza a jednocześnie, wytrzymalsza. Rusztowania Szczecin spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 • Rusztowania Layher Blitz ramowe gwarancja wysokiej jakości

  Doświadczenie zdobyte przez lata działalności pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania potencjalnych Klientów. Dlatego w ofercie posiadamy konstrukcje znane i cenione przez użytkowników, tj. rusztowania Layher Blitz ramowe - modelowy i mocny system rusztowań. Jego podstawowe zalety to łatwość montażu i uniwersalność. System posiada liczne elementy dodatkowe, stwarzające możliwość postawienia specjalistycznych konstrukcji, sprawdzających się wszędzie tam gdzie istnieje konieczność zastosowania nieszablonowych rozwiązań. Nadają się do wykonania prac elewacyjnych, remontowych i konserwatorskich. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i wynajem rusztowań na atrakcyjnych warunkach.

 • Rusztowania modułowe Allround Szczecin uniwersalne i bezpieczne

  Aby coś robić dobrze trzeba się na tym znać - to stara i sprawdzona zasada, do której się stosujemy od początku działalności. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat różnorodnych konstrukcji oraz praktykę w montażu i demontażu rusztowań różnego typu. W związku z powyższym w ofercie naszej firmy w Szczecinie nie mogło zabraknąć rusztowań modułowych Allround, które słyną z wysokiej jakości i wszechstronności zastosowań. Funkcjonalność rusztowań modułowo przestrzennych oparta jest na projekcie opracowanym w najdrobniejszym szczególe. Proponujemy Państwu dzierżawę rusztowań na przejrzystych zasadach i korzystnych warunkach. W celu ustalenia kosztów i zasad współpracy prosimy o kontakt.

 • Rusztowania R65 Rux polecane przez firmy budowlane

  Projektanci i twórcy rusztowań budowlanych największą wagę przykładają do bezpieczeństwa, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Poręcze i krawężniki, stabilność konstrukcji, wysokojakościowe materiały i przemyślane rozwiązania - to cechy wpływające na poczucie bezpieczeństwa użytkowników. Firma Global Business Group - producent rusztowania R65 Rux zadbała o to, by posiadało wszystkie wymienione atuty i zapewniało komfortowe warunki pracy.  Ponadto jest lżejsze od innych rusztowań tego typu, a tym samym łatwiejsze do transportowania. Dzięki temu cieszy się popularnością i jest chętnie wybierane przez firmy budowlane. W związku z tym firma Stillas włączyła je do swojej oferty sprzedaży i wynajmu.

 • Rusztowania Plettac Szczecin najczęściej wybierane

  Firma Stillas w swojej działalności opiera się na bliskiej współpracy z Klientami, co pozwoliło nam opracować optymalną ofertę. Ze względu na to świadczymy profesjonalne doradztwo, posiadamy specjalistyczne konstrukcje i akcesoria. W odpowiedzi na oczekiwania osób pracujących w branży budowlanej do naszej oferty włączyliśmy  Rusztowania Plettac w Szczecinie. Co przyczynia się do ich popularności? Uniwersalny system pozwala otoczyć rusztowaniami dowolny obiekt nawet w trudnych warunkach, jest łatwy w montażu i funkcjonalny. Spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa, co dla osób pracujących na wysokościach jest najważniejsze. Cieszy nas, że grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

 • Rusztowania jezdne Layher do prac na niedużych wysokościach

  W ofercie posiadamy różne model rusztowań jezdnych Layher. W zależności od bieżących potrzeb można wybrać inny rodzaj konstrukcji o zróżnicowanych parametrach. Mogą być użytkowane wewnątrz i na zewnątrz, wykorzystywane do prac na niedużych wysokościach. W zdecydowany sposób ułatwiają wykonywanie robót, zapewniając swobodę ruchów oraz możliwość trzymania pod ręką przydatnych narzędzi i akcesoriów. Prosty montaż i stosunkowo nieduże gabaryty to dodatkowe atuty. Wynajem rusztowań przejezdnych prowadzimy na terenie Szczecina i okolic, a warunki współpracy ustalane są indywidualnie, uzależnione są bowiem od wielu czynników. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy Stillas.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas posiada bezpieczne i niezawodne rusztowania na wynajem. Oferujemy produkty firmy Plettac i Layher, które cenione są za profesjonalizm i wysoką jakość produktów. Proponujemy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. W asortymencie posiadamy także podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu i inne. Nasza działalność wynajmu rusztowań i akcesoriów budowlanych obejmuje Szczecin i okolice. Zapraszamy do współpracy!.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Księdza Wacława Blizińskiego 14
71-703 Szczecin
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl