Dowóz rusztowań

Realizacja zleceń w zakresie transportu rusztowań

Kto pracuje w przemyślne budowlanym, zdaje sobie sprawę z utrudnień, jakie niesie przewóz rusztowań na wybrane miejsce - nieprzeciętne gabaryty i tonaż to główne powody komplikacji. Nawet dobrze rozwinięte firmy budowlane miewają problemy w tej dziedzinie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy specjalistyczną pomoc w dowozie rusztowań w wybraną przez zleceniodawcę lokalizację na terenie Szczecina i okolic. Posiadamy specjalistyczne pojazdy i zabezpieczenia, które umożliwiają nam profesjonalny przewóz tych specyficznych konstrukcji.

Naszym Klientom zapewniamy:

 • korzystne warunki współpracy
 • terminowość
 • fachowe podejście
 • korzystne ceny usług

Bezpieczny przewóz do miejsca przeznaczenia

Załadunkiem i transportem zajmuje się nasza zawodowo przygotowana ekipa. Aby towar dotarł na miejsce bez najmniejszego uszczerbku, zostaje starannie zabezpieczony. Zdobyte doświadczenie pozwala nam w najwyższym stopniu odpowiedzieć na stawiane wymagania.

Polecamy także nasze usługi wynajmu i montażu rusztowań. Informacje na temat wszystkich naszych usług oraz warunków współpracy uzyskają Państwo od naszych konsultantów.

 • Wynajem rusztowań Szczecin z dowozem na miejsce

  Rusztowania to rzecz, której firmy budowlane zazwyczaj nie posiadają na stanie, a jedynie wypożyczają kiedy są im potrzebne. To zrozumiałe, bowiem są kłopotliwe do przechowywania i transportowania. Firma Stillas w odpowiedzi na zapotrzebowanie prowadzi wynajem rusztowań w Szczecinie i okolicach, z dowozem na miejsce. Zdajemy sobie sprawę, że w zależności od specyfiki prac, zastosowanie znajdą inne typy konstrukcji, dlatego wciąż poszerzamy ofertę. Zapewniamy, że wszystkie modele które posiadamy na wynajem, są w dobrym stanie technicznym, przechodzą bowiem regularne kontrole. Cechuje nas elastyczne podejście do każdego Klientów, więc z pewnością wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.

 • Profesjonalny montaż i demontaż rusztowań różnego typu

  Nawet najlepszej jakości konstrukcja nie zapewni odpowiedniego bezpieczeństwa, jeśli nie będzie prawidłowo złożona. Rusztowania zawierają liczne elementy i osoba nie posiadająca przygotowania i doświadczenia w montowaniu rusztowań, może nie poradzić sobie z zadaniem. W trosce o bezpieczeństwo powinno się to zlecić doświadczonej ekipie. W tym momencie polecamy nasze usługi, oferujemy bowiem montaż i demontaż rusztowań różnego typu. Działamy na rynku od wielu lat, więc prócz doświadczenia posiadamy wprawę, pozwalająca nam na szybkie i precyzyjne wykonanie zlecenia. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z naszych działań, ponieważ zawsze wykazujemy się profesjonalizmem.

 • Dowóz rusztowań Szczecin - bez uszczerbku i na czas

  Transport konstrukcji metalowych nie jest łatwym zadaniem - długi elementy i spora waga to czynniki najbardziej kłopotliwe. Ale zawsze jest jakieś rozwiązanie! Firma Stillas oferuje usługę dowozu rusztowań w Szczecinie i okolicach. Posiadamy odpowiednio dostosowane pojazdy, na których można należycie zabezpieczyć wszystkie elementy. Tym sposobem całość dotrze do miejsce docelowego bez najmniejszego kłopotu. Usługę transportu rusztowań można zamówić zarówno w przypadku wynajmu, jak i kupna konstrukcji. Jeśli nurtują Państwa jakieś pytania dotyczące naszych usług, proponujemy kontakt telefoniczny. Odpowiemy na Wasze pytania i wykonamy indywidualną wycenę.

 • Wynajem akcesoriów budowlanych - wygodne rozwiązanie dla firm

  W branży budowlanej działamy od wielu lat, stąd dobrze wiemy jakie jest zapotrzebowanie wśród potencjalnych Klientów. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi wynajmu akcesoriów budowlanych, wśród których wymienić można choćby podnośniki koszowe, zsypy do gruzu, kontenery socjalne czy ogrodzenia budowlane. Jest to wyposażenie, które wiele firm wypożycza na czas realizacji konkretnego zlecenia, ponieważ nieopłacalny jest ich zakup. Wszystkie wymienione akcesoria wynajmujemy na atrakcyjnych warunkach, o czym dobrze wiedzą Klienci którzy już skorzystali z naszych usług i ponownie do nas wracają. Wszelkich informacji udzielimy podczas spotkania lub rozmowy telefonicznej.

 • Prowadzimy skup i sprzedaż rusztowań w Szczecinie i okolicach

  Jeśli posiadasz niepotrzebne ci już rusztowania i zastanawiasz się co z nimi zrobić, podpowiadamy: skontaktuj się z nami! W odwrotnej sytuacji też możemy pomóc, bowiem firma Stillas prowadzi zarówno skup, jak i sprzedaż rusztowań. Aby w największym stopniu ułatwić Klientom dokonanie transakcji zapewniamy także usługę transportu, co jest z pewnością wygodnym rozwiązaniem dla każdej ze stron. Skupujemy rusztowania po korzystnej cenie. W ofercie sprzedaży posiadamy m.in. rusztowa Layher Blitz ramowe i jezdne,  rusztowania modułowe Allround, Plettac czy R65 Rux. Stawiamy na najlepsze marki, ponieważ chcemy aby zakupione u nasz rusztowania służyły bezpiecznie przez długie lata.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas posiada bezpieczne i niezawodne rusztowania na wynajem. Oferujemy produkty firmy Plettac i Layher, które cenione są za profesjonalizm i wysoką jakość produktów. Proponujemy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. W asortymencie posiadamy także podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu i inne. Nasza działalność wynajmu rusztowań i akcesoriów budowlanych obejmuje Szczecin i okolice. Zapraszamy do współpracy!.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
Księdza Wacława Blizińskiego 14
71-703 Szczecin
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl