WYNAJEM KONTENERÓW SOCJALNYCH

KONTENERY SOCJALNE W SZCZECINIE

Firma Stillas w swojej szerokiej ofercie wynajmu posiada m.in. kontenery socjalne. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, które ułatwi szybką organizację zaplecza budowy lub innego, dowolnego przedsięwzięcia. Oferujemy także usługę transportu i ustawienia wynajętych kontenerów, przez ekipę naszych pracowników. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i

Dokładamy starań, aby warunki wynajmu były korzystne dla naszych Klientów. Koszt ustalany jest indywidualnie, ponieważ jest zależny od kilku czynników, np. czasu trwania wynajmu, rodzaju kontenera, itp. Znajomość branży i elastyczne podejście, pozwala nam na opracowanie optymalnych zasad współpracy.

ZASTOSOWANIA KONTENERÓW SOCJALNYCH

Kontenery socjalne mogą pełnić różnorodne funkcje np.:

  •  tymczasowego biura budowy
  •  magazynu na narzędzia i materiały budowlane
  •  szatni pracowniczych itp.

Dzięki solidnej konstrukcji nasze kontenery doskonale zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz dostępem osób niepowołanych. Ich zaletą jest również to, że są natychmiast gotowe do użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z naszą Firmą. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, sporządzimy kosztorys i wskażemy najlepsze rozwiązania.

WYNAJMUJEMY KONTENERY SOCIALNE

Niejednokrotnie podkreślamy, że staramy się dopasować ofertę do aktualnych i rosnących potrzeb Klientów. W związku z tym nie mogło w niej zabraknąć kontenerów socjalnych, które mają szeroki zakres zastosowań. Przede wszystkim stwarzają odpowiednie warunki pracy robotnikom, po drugie mogą być wykorzystywane na tymczasowe biuro, szatnię, składzik. Przykładamy uwagę do tego, by wnętrza były estetyczne i zapewniały komfort użytkowania. W naszej firmie posiadamy różne rodzaje kontenerów i istnieje możliwość wynajęcia większej ilości. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie, ponieważ uzależnione są od kilku czynników. Zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej firmy lub kontaktu telefonicznego.