MONTAŻ I DEMONTAŻ RUSZTOWAŃ

Paleta usług, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa, rozszerza się z każdym rokiem działalności i nabywanymi przez nas doświadczeniami. Oprócz sprzedaży szeroko pojętego asortymentu budowlanego, specjalizujemy się również w wynajmie rusztowań na terenie Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

Nasza kadra pracowników posiada niezbędne umiejętności, doświadczenie oraz uprawnienia operatorów w zakresie rusztowań budowlano-montażowych metalowych. Dzięki temu możemy zagwarantować, że prace montażowe będą wykonane rzetelnie i perfekcyjnie.

DOBRE PRZYGOTOWANIE TO PODSTAWA

Nasi fachowcy przygotują dla Państwa profesjonalną Ocenę Ryzyka dla Zadania, co pozwoli opracować sposoby minimalizujące ryzyko. Na bezpieczeństwo składa się nie tylko wysoka jakość elementów konstrukcji, ale także odpowiednie połączenie ich w całość. Nawet najmniejsze błędy w tej dziedzinie mogą przynieść fatalne w skutkach konsekwencje.

Nasze zawodowe przygotowanie sprawiło, że zaufało nam już wielu Klientów. Warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy swoje zadanie wypełnią kompetentnie. Oferujemy usługi montażu i demontażu rusztowań na terenie Szczecina i okolic. Zapraszamy do kontaktu.