RUSZTOWANIA MODUŁOWE ALLROUND

Zastosowanie rusztowań marki Allround® jest bardzo szerokie, od wielkich rafinerii poprzez budowle zabytkowe aż po przemysł lotniczy. Wymienione tu dziedziny jedynie w pewnym przybliżeniu są w stanie ukazać cały przekrój zastosowań, do których wykorzystuje się rusztowania tej marki. W naszej ofercie zaprezentujemy państwu te zastosowania, do których nasi Klienci najchętniej wybierają rusztowania marki, Allround.

System Allround opiera się na podstawie połączenia klinowo-stykowego, które czyni wykonanie montażu naprawdę szybkim i komfortowym. Konstrukcja rusztowania w swojej budowie sprowadza się zawsze do jednej prostej zasady, natomiast kreatywność elementów umożliwia odpowiednie dopasowanie do topografii budowy w przyjazny a przede wszystkim, w ergonomiczny sposób.

RUSZTOWANIE BUDYNKÓW

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w rusztowaniach Allround, renowacje budynków oraz związane z tym niezbędne konserwacje i naprawy, przebiegać będą bezpiecznie i fachowo. Idealne dopasowanie przy danej powierzchni, antypoślizgowe pomosty oraz solidne elementy jezdne zapewnią szybką oraz komfortową pracę na każdej wysokości, a co za tym idzie, wszystkie prace będą przebiegały w krótszym czasie. Wyjątkowa elastyczność rusztowania Allround wynika z kilku wprowadzonych zastosowań oraz ulepszeń:

 •  bezśrubowa technika montażu
 •  indywidualny wybór szerokości oraz długości pola roboczego
 •  szybki czas montażu oraz demontażu
 •  elastycznie zmieniana wysokość robocza

Wybierając rusztowanie marki Allround, wybierają Państwo jednocześnie komfort i bezpieczeństwo. Zastosowane w tych rusztowaniach rozwiązania pozwolą Państwu na stworzenie profesjonalnego pola pracy, w które można dowolnie ingerować, dostosowując je do aktualnie zaistniałych potrzeb.

RUSZTOWANIE PRZEMYSŁOWE

Nasi Szczecińscy oraz ogólnopolscy Klienci wiedzą, jak ważne jest stworzenie bezpiecznych warunków pracy, nawet w najbardziej nieprzyjaznych lokalizacjach dla usytuowania rusztowania. Bieżąca konserwacja urządzeń fabrycznych oraz innych, skomplikowanych maszyn wymaga tego typu zabiegów przy jednoczesnym zachowaniu profilaktyki bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu. Z rusztowaniami marki Allround można stwarzać:

 •  wygodne wieże komunikacyjne
 •  bezpieczne schodnie
 •  rusztowania przejezdne o dowolnych rozmiarach

Wszystkie te możliwości są w pełni kompatybilne z odpowiednimi wymogami bezpieczeństwa. Dzięki systemowi osłonowemu Protect możliwa jest również praca w każdych warunkach pogodowych, nawet podczas usuwania okładzin fasady zawierającej azbest.

TECHNIKA MORSKA W SZCZECINIE I OKOLICACH – NIEZAWODNY SYSTEM ALLROUND

Rozwiązania marki Allround odnajdują również swoje zastosowania w stoczniach oraz w zadaniach związanych z techniką morską. Tam gdzie w grę wchodzi bezawaryjność oraz bezpieczeństwo, rusztowania te znajdą swoje miejsce. W tego typu pracach dzięki rozwiązaniom firmy Allround można wykonywać następujący zakres prac:

 •  rusztowanie wokoło złożonych kształtów statków
 •  rusztowania pod pokładem
 •  rusztowania znajdujące się na pokładzie
 •  konstruowanie platform wiertniczych

Dzięki wyborowi powyższych zastosowań, praca w specyficznych warunkach stoczni będzie wysoce komfortowa i sprawna.

TRYBUNY ORAZ ESTRADY WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Moduły systemu Allround pozwalają na budowę różnorodnych konstrukcji, główną myślą inżynierów jest to, aby dzięki kreatywności zastosowanych rozwiązań, oferowane rusztowania były elastycznie składane oraz modyfikowane, w zależności od zaistniałych potrzeb. Dzięki nowatorstwu naszych rozwiązań, stworzą Państwo w krótkim czasie bezpieczne, przenośne estrady lub trybuny o preferowanych gabarytach, które będą odpowiednie na wszystkie zaistniałe okazje. Przy tego typu konstrukcjach, pożądanym elementem będą również konstrukcje dachowe następującego pokroju:

 •  dachy kasetowe
 •  dachy obniżone, jedno lub dwu spadowe
 •  dachy kedarowe

Z rusztowaniami Allround stworzą Państwo bezpieczne a przede wszystkim profesjonalne i trwałe estrady oraz trybuny, które będą odpowiednie na każdą okazję.

RUSZTOWANIA INŻYNIERYJNE – WIEŻE KOŚCIOŁÓW

Rusztowania Allround® sprostają wielu trudnym zadaniom, które stawia przed nami współczesna oraz dawna architektura Szczecina i okolic. Swoje zastosowanie odnajdą również wobec wyzwań budynków sakralnych, dzięki prostej oraz intuicyjnej obsłudze znajdą i w tej niszy swoje miejsce:

 •  złącza rozetowe zamknięte siłowo
 •  sztywność oraz dokładność wymiarowa
 •  bezśrubowy montaż

Powyższe atrybuty pozwolą na organizację przyjaznego miejsca pracy na każdej wysokości, na zewnątrz bądź wewnątrz budowli, w której potrzebne są nowoczesne i przemyślane rozwiązania.