SKUP I SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ

SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ ZNANYCH PRODUCENTÓW

Domeną firmy Stillas są rusztowania – nie tylko oferujemy wynajem rusztowań, ale także prowadzimy sprzedaży oraz skup nowych i używanych rusztowań różnego typu. To jest coś na czym dobrze się znamy, dlatego możemy zagwarantować, że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania. Nasi Klienci poznali się na naszym zawodowstwie i cenią kompleksowość usług oraz profesjonalne podejście

W sprzedaży posiadamy  rusztowania modułowe, ramowe, jezdne – więc każdy z pewnością znajdzie produkt, którym jest zainteresowany. Polecane przez nas rusztowania firm Plettac i Layher charakteryzują się łatwością montażu, solidną konstrukcją i trwałością, co doceniło już wiele osób użytkujących wspomniane produkty. W branży działamy od lat, więc w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem i pomocą, gdyż dążymy do tego, aby  sprzedaż rusztowań na terenie Szczecina odbywa się w sposób fachowy i profesjonalny.

ZBĘDNE RUSZTOWANIE? POZBĄDŹ SIĘ BALASTU!

Jeśli jesteś posiadaczem rusztowania, które jest Ci zbędne i nie bardzo wiesz co z nim począć – skontaktuj się  z nasza Firmą.  Gabaryty rusztowania sprawiają, że nie jest to rzecz łatwa do przechowywania i magazynowania.  Na naszej liście usług znajduje się skup rusztowań, więc dzięki nam masz okazję pozbyć się rusztowania, które już nie jest Ci potrzebne.

Dysponujemy specjalistycznym transportem i samodzielnie odbierzemy rusztowania od Klientów. Zapewniamy korzystne warunki współpracy i fachową obsługę. Podczas rozmowy z naszymi konsultantami, możesz dowiedzieć się więcej.