Usługi dla branży budowlanej

Dokładamy starań, aby nasza oferta usług była dopasowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów, pracujących w branży remontowo-budowlanej. To co cechuje naszą Firmę to kompleksowość i elastyczne podejście. Zapewniamy, że wszystkie usługi wykonujemy z pełnym profesjonalizmem, ponieważ firma Stillas zatrudnia jedynie wykwalifikowanych pracowników, posiadajacych branżowe przygotowanie i cenne doświadczenie.

Rusztowania potrzebne do wykonywania prac wysokościowych czy specjalistyczne akcesoria to oprzyrządowanie niezbędne w pracach budowlanych. Jednakże niewiele firm, może sobie pozwolić na ich posiadanie, dlatego idealnym wyjściem jest wynajem na czas trwania określonych robót. Dla wygody Klientów świadczymy usługi dowozu rusztowań oraz ich montażu i demontażu.

Prowadzimy również skup i sprzedaż rusztowań oraz profesjonalne doradztwo. Poniżej pełna lista usług:

Skup rusztowań Szczecin z dowozem na miejsce

Rusztowania to rzecz, której firmy budowlane zazwyczaj nie posiadają na stanie, a jedynie wypożyczają kiedy są im potrzebne. To zrozumiałe, bowiem są kłopotliwe do przechowywania i transportowania. Firma Stillas w odpowiedzi na zapotrzebowanie prowadzi wynajem rusztowań w Szczecinie i okolicach, z dowozem na miejsce. Zdajemy sobie sprawę, że w zależności od specyfiki prac, zastosowanie znajdą inne typy konstrukcji, dlatego wciąż poszerzamy ofertę. Zapewniamy, że wszystkie modele które posiadamy na wynajem, są w dobrym stanie technicznym, przechodzą bowiem regularne kontrole. Cechuje nas elastyczne podejście do każdego Klientów, więc z pewnością wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.