WYNAJEM PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH

Prace budowlane niejednokrotnie muszą być wykonywane na wysokości, w związku z czym trzeba być na to przygotowanym. Mając to na uwadze oferujemy różnego rodzaju podnośniki koszowe, które umożliwiają pracę na wysokościach, w sytuacjach kiedy nie można użyć ani drabin ani rusztowań budowlanych.

Oferujemy modele podnośników o różnorodnych parametrach

Wybór odpowiedniego podnośnika jest uwarunkowany rodzajem pracy do wykonania. W zależności od modelu podnośniki umożliwiają/ułatwiają realizowanie różnych zadań na wysokościach, pośród których wymienić można:

  •  montaż elementów
  •  konserwacja obiektów, w tym konstrukcji budowlanych
  •  montaż i konserwacja urządzeń oświetlenia
  •  montaż i wyklejanie reklam
  •  cięcia sanitarne drzewostanu

PRACA NA WYSOKOŚCI W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Najbardziej wszechstronnym rodzajem podnośników koszowych są te montowane na podwoziach samochodowych. Istnieją również mniejsze podnośniki montowane na przyczepach, podnośniki nożycowe do pracy przy sufitach i zawieszeniach oraz podnośniki samojezdne. Dzięki rozstawnym podporom podnośniki mogą być z powodzeniem wykorzystywane na dowolnym terenie.

Dzięki nowoczesnym systemom bezpieczeństwa w urządzeniach zapewniamy, że użytkownicy mogą bez obaw wykonywać prace na wysokościach. Oferujemy również pomoc w doborze urządzeń w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wymaganych parametrów (wysięg, nośność kosza itp.)