WYNAJEM RUSZTOWAŃ

Paleta usług, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa, rozszerza się z każdym rokiem działalności i nabywanymi przez nas doświadczeniami. Oprócz sprzedaży szeroko pojętego asortymentu budowlanego, specjalizujemy się również w wynajmie rusztowań na terenie Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

Naszą ofertę staramy się dopasować do oczekiwań i aktualnego zapotrzebowania potencjalnych Klientów. Wypożyczane przez nas rusztowania, to konstrukcje wysokiej jakości, pochodzące od wiodących producentów. W ofercie posiadamy następujące marki:

  •  Allround
  •  Plettac
  •  Layher
  •  i inne

NAZE RUSZTOWANIA SPEŁNIAJĄ WYMOGI BEZPIECZEŃSTWA

W naszej branży ważny jest profesjonalizm, ponieważ nawet minimalne ustępstwa mogą być groźne w skutkach. Świadomość tego sprawia, że dużą wagę przykładamy do jakości naszych usług. Oferowane przez nas konstrukcje cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku ogólnoeuropejskim, ponieważ spełniają niezbędne wymogi bezpieczeństwa, tak istotne przy pracy na wysokościach.

Więcej informacji na temat wynajmu oraz dowozu rusztowań uzyskacie Państwo u naszych konsultantów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej Firmy.

PROWADZIMY SKUP I SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ W SZCZECINIE I OKOLICACH

Jeśli posiadasz niepotrzebne ci już rusztowania i zastanawiasz się co z nimi zrobić, podpowiadamy: skontaktuj się z nami! W odwrotnej sytuacji też możemy pomóc, bowiem firma Stillas prowadzi zarówno skup, jak i sprzedaż rusztowań. Aby w największym stopniu ułatwić Klientom dokonanie transakcji zapewniamy także usługę transportu, co jest z pewnością wygodnym rozwiązaniem dla każdej ze stron. Skupujemy rusztowania po korzystnej cenie. W ofercie sprzedaży posiadamy m.in. rusztowa Layher Blitz ramowe i jezdne,  rusztowania modułowe Allround, Plettac czy R65 Rux. Stawiamy na najlepsze marki, ponieważ chcemy aby zakupione u nasz rusztowania służyły bezpiecznie przez długie lata.